REKLAmy Česká Lípa REKLAmy Česká Lípa - informace REKLAmy Česká Lípa
menu_bottom
navigace navigace navigace navigace navigace navigace navigace navigace
navigace navigace navigace navigace navigace navigace navigace navigace
navigace
navigace
navigace
navigace
down

Valid HTML 4.01 Transitional

PLASTOVÁ PÍSMENA / 3D

Plastová písmena a grafika 3D - velmi trvanlivá a exkluzivní reklama s širokými možnostmi. Vyrábíme z 10 mm pěněného materiálu s povrchovou úpravou samolepícími foliemi (garance stálobarevnosti 5 - 7 let), odolnými povětrnostním běžným podmínkám. Lze aplikovat pomocí speciálních distančních úchytů odsazené od plochy (prostorový efekt). Provádíme kompletně výrobu včetně montáže. Po dohodě lze dodat vč. tzv. montážní šablony bez montáže. Cenovou kalkulaci Vám na požádání po určení bližších informací (počet písmen, velikost, barva) zhotovíme, vlastní realizace do dohodě ve velmi krátkém termínu. Lze kombinovat s dalšími prvky, uchycovat na konstrukce, spojit s neonovou reklamou apod.

Dodáváme rovněž tzv. odlévaná písmena z Altuglasu (probarvené plexi), jejich montáž je totožná - na distančních úchytech. Jejich cena je vyšší a nese některá technická omezení (typy písma, velikosti).

Jeans Shop Česká Lípa Severová

Jeans shop Česká Lípa

POLOMINO / 3D písmena

GENERALI Písek / 3D plastová písmena

Restaurant Doma / Zákupy / plastická písmena

DOSKA CL / 3D písmena

Georgia Česká Lípa / tvarovaná písmena

Plastová odsazená grafika

3D písmena

Označení prodejny v Mimoni

Řeznictví

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

Altuglasová písmena
Altuglas

Upozornění: V případě, že je budova obložena izolačním polystyrénem, je vhodnější provést reklamu reklamním nátěrem. Za jistých omezujících technických podmínek lze tuto technologii použít také, ale nelze použít klasické distanční úchyty - při nasazování či snímání písmen by mohlo dojít k poškození fasády (vytržení či promáčknutí).

eye

nahoru