WWW stránky

Zpracováváme kompletně www prezentace nejen po grafické stránce, upravujeme a vytváříme grafiku ve všech kompatibilních formátech jako JPG vč. jejich maximální optimalizace, GIF(vč. animovaných), PNG a další, aplikace JavaScriptu, CCS stylů, počítadel, animace tlačítek a jejich výroba, FLASH /swf soubory apod., optimalizujeme fotografie pro web, provádíme zakázkovou výrobu reklamních bannerů vč. animovaných. Po dohodě zajišťujeme i registraci domén a prostor za přijatelné ceny pro Vaše stránky ve spolupráci s firmou esluzby.net.

Reference - výběr realizovaných www stránek naší reklamní agenturou:

AZ design

TJ Sokol Heřmanice

Kobryn s.r.o.

Aqation Empatia

Empatia

Aulický invest s.r.o.

 

Ceník tvorby www prezentací a grafických prvků

Uvedené ceny jsou pouze orientační, bez 21% DPH. Skutečnou cenu lze stanovit až na konkrétní zakázce při seznámení s rozsahem a požadavkem zákazníka. U tvorby www je nutné brát na zřetel, že podstatnou část ceny u www stránek menšího rozsahu tvoří originální grafický návrh (korekce či doplnění již hotové prezentace je závislé na času zpracování v hodinovém  tarifu). 

Stránky optimalizujeme standardně pro Firefox, Google Chrome a pro IE 7 (a vyšší).

Při tvorbě www je nutné přihlédnout k technickým možnostem providera, kde budou stránky umístěny. Po dohodě lze s podporou specializovaných odborníků zakázkově vyrobit a včlenit databázovou aplikaci internetového obchodu; odladěný systém pro střední firmu včetně celé konstrukce www a grafiky se pohybuje v cenové relaci okolo 40 - 50.000,-Kč. Cenu by bylo možné přesněji stanovit až po seznámení s rozsahem a velikostí databáze internetového obchodu a www.

Výroba grafických prvků Cena
Výroba statického reklamního proužku (JPEG, GIF, FLASH)  od 100,-
Výroba animovaného reklamního proužku (GIF, FLASH) od 200,-
Scannování fotografie, optimalizace pro web (cca 500x330 obr. bodů) od 50,-
Výroba grafických tlačítek (JPEG, GIF) s popisy 25 - 50,-
Výroba PDF souboru s podporou češtiny (jednostránkový) 150 - 500,-
Výroba vícestránkového PDF s podporou češtiny od 250,-

 

Výroba WWW stránek Cena Termín Obsah
Jednoduchá stránka

cca 600,-

5 prac.dní

Samotná statická stránka, 1-2 obrázky nebo fota, umístění loga. Bez menu, bez JavaScriptu apod.

Základní firemní prezentace

2 - 3.000,-

7 prac.dní

2-4 položky menu, 4-10 foto, logo, grafická tlačítka.

Rozšířená firemní prezentace

3 - 5.000,-

10 prac.dní

4-6 položek menu, 10-20 foto, JavaScript pro tlačítka menu, počítadlo, grafická tlačítka a jiné jednodušší grafické prvky.

Střední firemní prezentace

5 - 8.000,-

15 prac.dní

Menu dle potřeby, možnost více stránek pod jednou položkou menu (výrobky, galerie ...), JavaScript, 20 - 40 foto, počítadlo, animace a efekty, jednoduchý formulář...

Velká firemní prezentace

8 - 15.000,-

20 prac.dní

Menu dle potřeby, možnost více stránek pod jednou položkou menu (výrobky, galerie, seznamy ...), JavaScript, cca 70 foto plus grafická tlačítka, animace, efekty, formulář, implementace php apod.

Větší firemní prezentace s možností objednávky formulářem

cca 12.000,-

15 prac.dní

Menu dle potřeby, možnost více stránek pod jednou položkou menu (výrobky, galerie, seznamy zboží vč. náhledů ...), JavaScript na tlačítka menu, 40 - 50 foto, php aplikace pro editaci, grafická tlačítka, různé efekty a pod.

Grafická korekce již existujích www, správa webu.

cca 350,-/hod

dle dohody

Úprava designu www, doplnění grafickými prvky (aktivní měnící tlačítka, podklad, efekty, jednotný styl písma,...), doplnění existující www o JavaScript, kaskádové styly, doplňování údajů apod., SEO optimalizace, úpravy kompatibility prezentace pro různé prohlížeče,...
Implementace php
(editace z webového rozhraní, kalkulátory apod.)

---

dle dohody

Ve spolupráci s programátory zajišťujeme implementaci php do stránek a "ušití" funkčnosti na míru. Jde o různá vylepšení se správou webu klientem apod.

 

nahoru