TISKOVINY & TISK

Veškeré tiskoviny od vizitek po plnobarevné prospekty, dopisní papíry, obálky a další firemní dokumentace, jídelníčky, obaly na CD, papírové samolepky, letáky, katalogy, vstupenky, pozvánky - a to včetně grafického zpracování. Příprava podkladů pro inzertní časopisy (na osvit), nátisk fólií a filmy pro tiskárny, tisk z web stránek a Vašich dokumentů v CorelDRAW, Word, PDF,...

TISK (OFFSET)

Větší náklady (nad 1.000ks) tiskovin - katalogů, prospektů, faktur, obálek, vstupenek, vizitek, obalů pro CD, letáků apod. - realizujeme kvalitním čtyřbarvotiskem (offsetem) od přípravy grafiky přes zhotovení filmů (osvit) po vytištění. Referenční vzorky u nás k vidění. Cenu stanovujeme individuálně od množství, materiálu apod. Kalkulaci Vám na požádání po určení bližších údajů obratem sdělíme.


 

Malé expresní náklady tiskneme barevně
na MINOLTA KONICA BizHub pro C5501 (Postscript Level 3)

na papír běžné gramáže až na karton 250 g/m2, samolepící papírové či plastové fólie.

Tiskneme formáty *.cdr, *.cmx, *.jpeg, *.tif, *.gif, *.pcx, *.bmp, *.psd, *.pdf aj. z vlastní produkce nebo donesených souborů na USB, CD či DVD či doručených e-mailem. U fotografií je vhodný tzv.model  RGB nebo CMYK, s určitými výhradami lze použít i profil 256 barev (většinou GIF). Případné grafické zásahy (kontrast, vyrovnání barev, retušování, korekce tiskového rastru (moaré), úprava formátu apod.) na Vaše přání samozřejmě provedeme.

DIGITÁLNÍ TISK POTĚŠÍ NEJEN VAŠE OKO!

nahoru